Školní výlet 1.A
22. 6. 2026
Ve čtvrtek 18.6. jsme se společně s 1.B třídou vydali na výlet do Chrudimi, kde jsme navštívili loutkářské muzeum. Prohlídka expozic byla velice zajímavá a dokonce jsme si jednoduchou loutku mohli vyrobit. Pak jsme přejeli do nedalekých Bítovan, kde z jednoho statku vznikla malá zoo. Mohli jsme zde obdivovat různá exotická zvířata. Nejvíce nás však zaujala křičící opice. Výlet se nám vydařil a moc líbil.



