Výlet - 9.třída
Náš třídní výlet začal 2.6. Od pekárny jsme přejeli vlakem do Chocně, kde jsme přestoupili na vlak do Kolína. Odsuď jsme dalším vlakem vyrazili do Starých Splavů kde byl i náš kemp. Po příjezdu jsme se ubytovali. Poté jsme se vydali na procházku k Máchovu jezeru. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli užít koupání. Druhý den jsme po snídani přečkali déšť a vyrazili na hrad Bezděz. Prohlédli jsme si hrad a dozvěděli se něco o jeho historii. Potom jsme se vrátili zpět do kempu. I když jsme byli unavení výlet na Bezděz se nám moc líbil. Večer jsme si zahráli různé hry a strávili spolu poslední společný večer. Třetí den jsme si sbalili všechny věci, uklidili pokoje a rozloučili se se Starými Splavy. Poté jsme se vydali na nádraží a vlakem jeli zpět domů. Náš poslední výlet se nám moc líbil a budeme na něj dlouho vzpomínat.